Impreza integracyjna – ODYSEJA KOSMICZNA ADJ 2017

ADJ Secret Service donosi:
ALBERCIK I MAKS ODHIBERNOWANI !!!

Specjalnie dla wiernych słuchaczy ADJ KURSY JĘZYKOWE relacjonujemy raport specjalny. Czy pamiętają Państwo poruszenie społeczne, które wywołała premiera kinowa pewnej słynnej polskiej komedii Sci-FI opisującej hibernację obywateli Albercika i Maksa? Większość z nas – urodzonych w XX wieku – do dziś odczuwa skutki tamtego pamiętnego wydarzenia, które bezpowrotnie rzuciło cień niepewności na przyszłość naszej cywilizacji. Dla młodszej części naszych słuchaczy przypominamy, że premiera „S” odbyła się dokładnie 14 maja 1984 r. w Warszawie. Ze względu na poufność sprawy, nie możemy podąć Państwu tytułu filmu, niemniej publikujemy jego kryptonim operacyjny: „S”. Dziś, po przeszło 30 latach od tamtego wydarzenia ujawniamy Państwu szokującą prawdę, która nie może pozostać bez echa. Działać trzeba szybko, gdyż czasu pozostało niewiele, a od wyniku naszych dalszych działań zależeć mogą dalsze losy świata. Jesteśmy świadomi, że sami nie udźwigniemy ciężaru który na nas spadł po tym odkryciu – POTRZEBUJEMY KAŻDEGO ADJ-TOWCA!

Ale, po kolei…

Po premierze „S” w 1984 r. świadomi powagi sytuacji uplasowaliśmy kilku naszych tajnych agentów, o kryptonimach operacyjnych: „MIB” (Men In Black) wśród grona osób odpowiedzialnych za produkcję i premierę „S”. Wczoraj jest z „MIB” poinformował nas o niewiarygodnym odkryciu.

Otóż widziano głównych bohaterów „S”, Albercika i Maksa. Obserwacja została przeprowadzona przez jednego z „MIB”, 1 stycznia 2017 r. w Lesznie. Nasz agent donosi, że widział ich obu, zamkniętych w pojemnikach z przeźroczystego materiału, co umożliwiło rozpoznanie twarzy. Dodatkowo agent zwrócił uwagę na nienaturalnie długie szyje Albercika i Maksa, niemniej ten fakt póki co pozostaje dla nas tajemnicą. Powyższe doniesienie stanowi podstawę do przypuszczeń, że bohaterowie „S” rozstali odhibernowani nie jak podaje fabuła „S” w 2044 roku, ale o 28 lat szybciej, właśnie w 2017 r.. Co więcej „MIB” relacjonują, że zarówno Albercik jak i jego towarzysz Maks, zostali wprowadzeni do wnętrza Motelu Grant znajdującego się w Lesznie. Po tym wydarzeniu nasi agenci stracili łączność wzrokową z bohaterami „S”.

Co stało się z Albercikiem i Maksem? Dlaczego mieli nienaturalnie długie szyje? Kto i dlaczego trzymał ich przeźroczystych pojemnikach? Jaką tajemnicę skrywają wnętrza Motelu Grant w Lesznie?

ADJ-towcy! Tej sprawy nie możemy pozostawić bez rozstrzygnięcia!

OGŁASZAMY PEŁNĄ MOBILIZACJĘ! Wszyscy powołani, bez względu na wiek, płeć, kolor skóry, czy wyznanie… Rozpoczynamy misję specjalną o kryptonimie: ADJ2017. ODYSEJA KOSMICZNA.

Punkt zbiorczy został ustalony w miejscu ostatniego kontaktu wzrokowego z figurantami, tj. w Motelu Grant w Lesznie przy ulicy Osieckiej 4. Misja rozpoczyna się 10 lutego 2017 r. o godzinie 20.00 czasu zimowego (strefa Sarajewo, Skopie, Warszawa, Zagrzeb). Zbiórka i przygotowanie już od godziny 19.00.

Udział w misji tylko ADJ- towców wyposażonych w specjalny znaczek misji i kod dostępu – zostaną one przekazne wszystkim powołanym na zajęciach językowych.

Odpowiedzialność za udział w misji każdy z Was bierze na siebie. Może się wydarzyć wszystko, więc weźcie odpowiednie stroje kosmiczne (preferowane skafandry NASA lub przebranie kosmity). Oczywiście nie zapomnijcie o wygodnych butach, kto wie ile szybkich kawałków trzeba będzie przedreptać. Ze względów bezpieczeństwa zapewniamy wstępne uzupełnienie płynów ustrojowych. O wasze dalsze losy zatroszczy się Dr. Edker i DJ Karol Michalewicz.

Tak jak już pisaliśmy, sami nie udźwigniemy ciężaru poszukiwań Albercika i Maksa. Do ODYSEI KOSMICZNEJ potrzebujemy Was wszystkich i każdego z osobna.

Na koniec cytat z „S” :

Uwaga, grupa! Kierunek – Grant! Tam musi być jakaś cywilizacja!! 🙂

No Comments

Post A Comment